Максимум
Рекламно-виробнича компанія

Друкарня Maximum займається широкоформатним друком, на різних видах матеріалу, має великий досвід роботи в сфері широкоформатного друку, так як працює на цьому ринку, з 2007 року. Ми дотримуємося всіх технології друку і нові інновації в цій сфері, це дає нам можливість виробляти, велика кількість квадратних метрів і при цьому наш парк обладнання складається з 5 робочих, а головне технологічних верстатів. Це дозволяє нам пропонувати великий асортимент послуг, стислі терміни і гарантувати довговічність наших виробів. Топографія Maximum може виробляти до 500 квадратних метрів, в добу. Ми завжди шукаємо підхід до клієнтів, так як розуміємо, немає краще реклами, ніж хороші рекомендації від замовника!

Переваги роботи з нами
Всі послуги в одній компанії
Більше 10 років на ринку зовнішньої реклами
Наші клієнти - наша гордість
Висока якість продукції
Прийнятні ціни і терміни виконання
Короткий прайс

Найменування послугиОд. вимір.Ціна

Друк банера
м.кв.от 80 грн.

Друк плівки
м.кв.от 80 грн.
Друк паперум.кв.от 50 грн.
Друк сітким.кв.от 95 грн.
Пресс воллм.кв.от 1100 грн.
Ролл Апм.кв.от 800 грн.
Х-баннерм.кв.от 500 грн.
Картиним.кв.от 200 грн.
Вивіскам.кв.от 500 грн.

Виготовлення зовнішньої реклами у Києві- printmaximum

Зовнішня реклама – це засіб впливу, що дозволяє наздогнати людини не вдома і не в конторі, а на вулиці або під час поїздок. У сучасному мобільномусуспільстві із зовнішньою рекламою зустрічається велика частина населення. Наружка, на думку законодавця, може поширюватися в формі стендів, плакатів, світлових табло та інших технічних засобів стабільного територіального розміщення. Як вже говорилося раніше, така реклама ні в якому разі не повинна нагадувати собою дорожній знак або світлофор, погіршувати видимість останніх або іншим способом знижувати безпеку дорожнього руху.

Дія зовнішньої реклами

Візуальна реклама діє на адресатів, коли вони знаходяться на вулиці абопроіжджають в транспорті. Необхідно, щоб така реклама попалася на очі максимуму людей, а тому рекомендується розміщувати її в місцях скупчення народу. Вважається, що у пішохода є всього 3 – 5 секунд, щоб подивитися зовнішню рекламу, а у автомобіліста – 1 – 2 секунди. Зовнішня реклама є ефективним засобом переважно для реклами споживчих товарів, оскільки вона розрахована насамперед на сприйняття широкими верствами населення. Проте, останнім часом все більше число найбільших промислових підприємств, обєднань і концернів використовують її для пропаганди своїх товарних знаків в комплексі різних заходів престижної реклами.

Обєкт зовнішньої реклами – рекламоносій з розташованим на ньому засобом зовнішньої реклами, а також малі архітектурні форми цільового призначення. Формазовнішньоі реклами (outdoor advertising), при якій рекламне повідомлення малюється вручну на спеціальному щиті. Існують два види мальованих щитів – настінний мальований щит і окремо стоїть мальований щит. Pаспространеніе зовнішньої реклами шляхом її установки на територіях памяток культури, ритуальних обєктів, охоронюваних природних комплексів та інших територіях, а також на будівлі, спорудження та іншому обєкті, визначення розміру та порядку внесення плати за поширення зазначеної реклами здійснюються за договором з власників або особою, яка має речовими правами на майно, якщо законом або договором не передбачено інше.

До різновидів зовнішньої реклами можна віднести вітрини, елементи внутрішньомагазинні реклами (покажчики, інформаційні табло, цінники і т.д.), вивіски, оформлення офісів, приймалень та інших службових приміщень, спецодяг обслуговуючого персоналу. Використовувана в зовнішній рекламі (outdoor advertisement) білий папір, що розташовується по периметру рекламного щита. Такий папір виконує роль бордюру і відтіняє зображення таким же чином, як матова поверхня відтіняє малюнок. Серед різноманіття відівзовнішньоі реклами можна виділити різні рекламні щити, афіші, транспаранти, світлові вивіски, електронні табло і екрани.

Плакати на щитах зовнішньої реклами зазвичай розміщуються вздовж пожвавлених автотрас і в місцях скупчення людей і нагадують споживачам профірмах або товари, які вони вже знають або вказують потенційним покупцям на місця, де вони можуть зробити потрібні їм покупки або одержати відповідне обслуговування.

Види зовнішньої реклами у Києві

Серед різноманіття видів зовнішньої реклами можна виділити різні рекламні щити, афіші, транспаранти, світлові вивіски, електронні табло і екрани. Виготовлення зовнішньої реклами у Києві:

  • рекламні вивіски, світлові букви, короба, рекламні щити, банери;
  • поклейка зображення на вітрини
  • рекламне оформлення транспорту;
  • нестандартні вироби з пластику (таблички, стенди, цінники, підставки, виносні щити, куточки споживача і т.д.).

Вивіски – це маркетингові конструкції, що відображають символіку або логотип компанії. Такі вироби бувають різних видів. Найпростіші конструкції виконуються з пластика, на який наклеюється зображення. Більш складні, привабливі і вишукані композиції виконуються з декількох складових частин. Спеціалізовані компанії займаються виробництвом маркетингових конструкцій, що володіють широкими можливостями, великим діапазоном підсвічування, відкриває для замовників величезні перспективи побудови і розвитку успішного бізнесу або бренду.

Слід зазначити, виготовлення реклами – це дуже складний технологічний процес. починається виробництв

Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.