Види і особливості рекламних вивісок

Вивіску можна назвати найбільш популярним видом зовнішньої реклами. Абсолютно всі заклади громадського харчування, сфери послуг і торгівлі, підприємства та інші представники бізнесу вважають за краще замовити рекламну вивіску Київ для залучення нових клієнтів. Завдання рекламних щитів одна – розповісти потенційним клієнтам про заклад. З цих причин стандартним місцем розміщення рекламних вивісок є поверхню над вхідними дверима.

Види вивісок

Оскільки рекламний щит є елементом зовнішнього оформлення фасаду закладу, він повинен бути великим, яскравим і привабливим. Якщо потрібно вивіска Київ недорого, то краще розглянути стандартні варіанти без підсвічування. В цілому, існує кілька різновидів цієї реклами:

  • Чи не світлова. Класичний варіант плоскої форми з написом на спеціальній плівці. Виготовляється з акрилу, пінопласту, ПВХ, композиту, металу. Перевага – дешево.
  • Світлова. Може мати внутрішню або тильну (контражур) підсвічування. Світлові модулі робляться з тих же матеріалів.
  • Об’ємний напис. Виготовлення рекламних вивісок в Києві цього типу може бути як в світловому, так і в несвітлові виконанні. Це популярний вид реклами, часто є основною родзинкою магазину.
  • Лайтбокс (світловий короб). Варіант вивіски з внутрішньою підсвіткою. Для освітлення використовуються лампи, світлодіоди або світлові модулі.
  • Панель кронштейн. Кріпиться на фасаді поперек потоку людей, потрапляючи в пряму зону видимості.
  • Установки на дахах. Відрізняються великими розмірами і високою ефективністю. Будь-яка реклама на даху добре помітна з великої відстані.
  • Неонова. Світяться елементами виступають неонові трубки. Це дуже дієва вивіска, ціна якої досить висока.

За типом застосування виробу поділяються на інтер’єрні та фасадні. Перші дешевше, оскільки не вимагають використання стійких до погодних явищ матеріалів.

Особливості виготовлення

Рекламна вивіска приносить ефект не тільки через оригінальних рішень дизайнерів, але і за рахунок застосування високоякісних матеріалів і новітніх технологічних рішень. Щоб оголошення гармоніювало загальним виглядом будівлі, виготовлення вивісок в Києві повинні виконувати професіонали своєї справи. Рекламно-виробнича компанія Maximum володіє величезним досвідом виконання подібних робіт, необхідною технічною базою та обладнанням.

Плоскі фасадні варіанти

Базою для плоских вивісок служить метал або пластик. На матеріал основи наноситься рекламне зображення. Найчастіше використовується спосіб аплікації. Привернути увагу клієнтів можна оригінальною формою, наприклад, зробивши вивіску в формі здоби (кондитерська), медичного хреста (аптека) або чашки (кафе). Ефективність плоских несвітлові варіантів не набагато менше сучасних лайтбоксів, але зате значно дешевше. Плоска рекламна вивіска, замовити виготовлення якої можна в компанії Maximum, буде виконана в найвищій якості при цілком адекватною вартості.

Світлові варіанти

Ці вироби зазвичай виконуються з акрилу і спеціальних світлових модулів. Акрил має особливість м’яко розсіювати промені розташованого усередині або ззаду джерела світла. Як бічних і задніх стінок застосовуються більш дешеві ПВХ або метал. До групи світлових вивісок входять:

  • об’ємні світлові букви;
  • світлові короби;
  • світлові вивіски з внутрішньою або контражур підсвічуванням.

Світлова рекламна вивіска Київ в будь-якому своєму виконанні підсвічується світлодіодами, лампами з інертним газом або спеціальними модулями.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.