Об’ємні літери

Об’ємні вивіски – це відмінна характеристика багатьох закладів, завдяки яким вони стали впізнаваними і популярними. Також їх використовують для оформлення стендів чи приміщень для заходів. З чого виробляють продукцію? Відповідь проста: з акрилу, з пластика, композитних матеріалів, нержавійки. Особливою популярністю користуються світлодіодні об’ємні букви, головна особливість яких – наявність світлових елементів в конструкції.

Вивіски придатні для зовнішнього використання, так як конфігурація передбачає наявність захисту елементів проти впливу вологи, пилу і сонячних ультрафіолетових променів. Кріплення розташовується на тильній стороні. Зафіксувати виріб ви зможете за допомогою кронштейнів або стандартних шурупів і міцних клейких стрічок. Об’ємні букви використовуються для оформлення вечірок, дівич-вечорів, весіль та інших заходів. Можете не сумніватися, що такий декор приверне увагу гостей, і вони стануть центральним об’єктом для фото.

Виготовлення об’ємних літер в Києві: технологія

Перед розбором процесу виготовлення, необхідно розібратися з конструкцією вироби: торці і задня стінка (виготовляється з ПВХ або легкого металу), провід живлення, до якого приєднуються світлові елементи, підсвічування (світлодіодний кластер), плівка оракал, лицьова частина скла з акрилу. Виготовлення об’ємних літер залежить від їх видів: з підсвічуванням всередині або без неї, як окремі елементи або цілісна конструкція.

Підсвічування представлена ​​в трьох варіантах: світлодіоди, неонові трубки або лампи. Найбільш популярним матеріалом виготовлення все ще залишається пластик, але тенденції змінюються і популярність завойовують сталеві вироби, так як вони мають більш «продає» вид. Крім цього, метал довговічний і не боїться впливів навколишнього середовища. Види об’ємних літер підбираються замовниками, менеджери надають різноманітність макетів, серед яких ви підберете відповідний тип.

Купити об’ємні букви в Києві: формування ціни

Вартість – один з головних чинників, на які спираються підприємці. Що впливає на ціну готового виробу: шрифт назви (виготовити об’ємні букви тонких штрихів набагато складніше), матеріал виготовлення (наприклад, ПВХ коштує дешевше, ніж метал, композит або дерево), відсутність або наявність підсвічування і її тип (неон, лампи, діоди) , габарити композиції (показники довжини, висоти і товщини), місце, де будуть кріпитися літери (скло, фасад або цегла), так як в залежності від цього підбирається механізм фіксації.

Замовляючи продукцію, заздалегідь визначитеся з усіма нюансами, так як компанії знадобиться надати вам макет виробу. Залежно від ваших уподобань створюються оригінальні поєднання матеріалів, що дозволяє виробляти незвичайні конструкції. Нагадаємо, що на піку популярності залишаються класичні об’ємні букви з наявністю внутрішнього підсвічування.

Де купити об’ємні букви?

Maximum print – відповідальний виробник в Україні, який пропонує послугу виробництва і установки об’ємних елементів. Завдяки великому досвіду роботи і професійного штату, готові вироби відрізняються якістю і довговічністю. Принципи співпраці з клієнтами: цілодобове забезпечення взаємодії з замовником, щоб з точністю реалізувати його вимоги, професійний підхід до справи, використання якісних матеріалів, чесна і лояльна цінова політика, якісний сервіс і задоволені клієнти!

Вивіска – це обличчя компанії, доручіть її створення майстрам і професіоналам!

Рекомендуємо звернути увагу на виготовлення рекламних вивісок -, а також ознайомтеся зовнішньою рекламою. Виготовлення та монтаж в Києві. 24/7! “Printmaximum”.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.