Поклейка плівки київ

Наклеювання плівки оракал на різні види поверхонь є основною послугою нашої компанії. Плівки марки Оракал і RITRAMA вважаються кращим варіантом в Україні за своєю якістю і вартістю.

Наші переваги

Для виконання друку ми застосовуємо оригінальні чорнило під назвою Epson UltraChrome ™ GS, які випускаються в Японії. Це є гарантією високої якості друкованих виробів. Ми можемо гарантувати особливої ​​яскравості кольорів, причому незалежно від погоди, а також захист від вигорання.

При поклейке оракалу не відбувається змивання і витирання чорнила Epson UltraChrome ™ GS. Також вони не можуть стиратися ракелем.

Професіоналізм фахівців нашої компанії, а також застосування новітнього обладнання з Японії і Америки забезпечують високу якість і потрібну швидкість виконання замовлення.

Фахівці нашої компанії виконують поклейку плівки в різних обсягах, так як тривалий час працюють з плівками ORACAL.

Поклейка вінілової плівки оракал на поверхню є складним процесом, який вимагає граничної уваги, розуміння матеріалу і самої роботи.

Перш, ніж починати цю роботу, необхідно ретельно очистити поверхню металу, скла або стіни. Її звільняють від пилу, старого покриття і забруднень. Цю роботу можуть виконати самі замовники або наші майстри.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.