Рекламна продукція потрапляє в поле нашого зору практично на кожному кроці. Сучасні технології, в тому числі плотерна різка оракалу в Києві дозволяють організовивть рекламні акції в стислі терміни з мінімальними витратами фінансових коштів.

Технологія декорування

Відповідно до розробленого ескізом зображення дизайн майбутнього виробу програмується в спеціалізованому пристрої. Надалі ніж плоттера під управлінням процесора і комп’ютерних технологій вирізає на підготовленому для трафарету матеріалі макет. Такий трафарет відрізняється високою точністю ліній і чіткістю навіть найбільш дрібних деталей малюнка.

Підготовлений трафарет використовується в якості основи для нанесення на монтажну плівку, яка і є безпосередньо самим рекламним зображенням.

Плотерна різка в Києві знаходить широке застосування в різних сферах життя:

 • рекламна інформація на вітринне скло,
 • нанесення інформації про товари або виробниках на пакувальний матеріал,
 • використання банерів і інформаційних табличок,
 • реклама в громадському транспорті,
 • декорування офісних і житлових приміщень в якості настінної графіки перегородок і підлоги графіки.

Додаткові можливості для дизайнерів і маркетологів відкриваються при поєднанні плоттерной різання і світлового оформлення – світлові короби, вивіски з підсвічуванням і т.д.

Плотерна різка для оформлення скляних поверхонь і авто

Використання різних фарб для оформлення скляних поверхонь практично відходить у минуле. На зміну цій технології приходить плотерна різка плівки, ціна якої значно нижче вартості ретельно роботи майстра-оформлювача працюючого з лакофарбовими матеріалами.

До переваг плоттерной різання для оформлення скла відносяться:

 • простота нанесення на поверхню,
 • чіткість ліній,
 • відносно низька вартість,
 • оперативність виготовлення макета,
 • стійкість до негативних зовнішніх чинників таким як волога і ультрафіолетове опромінення,
 • тривалий термін експлуатації,
 • оригінальність і унікальність за рахунок можливості виготовлення рекламної продукції за індивідуальними ескізами і багато іншого.

Широко застосовується цей метод для оформлення корпоративного транспорту. Плотерна різка наклейок для авто дозволяє в ненав’язливій формі провести рекламну акцію будь-якого товару, послуги або виробника. На зовнішню поверхню кузов транспорту наноситься рекламне або інформаційне зображення. Зображення при цьому може бути досить простим і легко сприймаються навіть для побіжного погляду, або ж навпаки хитромудрим і химерним. Все залежить від побажань замовника.

Плотерна різка для оформлення банерів і вітрин

Оформлення сучасного магазину, салону краси, або сервісу складно собі уявити без відповідної рекламної продукції. Всілякі банери, постери і вітрини прекрасно декорують нашою продукцією. Подібний дизайн завжди відрізняється вишуканістю і привабливістю. Для нанесення зображень в цьому випадку так само використовується плоттерна різання, ціна проведення такої рекламної акції більш ніж прийнятна навіть для самого скромного бюджету. Ефективність і віддача такого маркетингового ходу відчувається практично з моменту розміщення – зображення привертає увагу, але при цьому не дратує.

Замовте оформлення вітрини, або виготовлення банера у нас, і ваш бізнес отримає новий поштовх у розвитку. Успіх вашої справи – це наша головна задача.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.