КоличествоЛитойЛаминированныйБаннерная сеткаЛюверсПропайка
до 1 м.кв.200грн./м2
200 грн./м2
200 грн./м2
2грн/шт
25грн/пм.
от 20 м.кв.150 грн./м2
140 грн./м2
175 грн./м2
2грн/шт
25грн/пм.
от 100 м.кв.договорнаядоговорнаядоговорнаядоговорнаядоговорная

Якісний друк банера в Києві

Друк банера в Києві – один з найпопулярніших способів широкоформатного друку. Ця продукція настільки затребувана завдяки високій ефективності, а також простоті використання і низької вартості виготовлення, що представляє собою нескладний виробничий процес. Монтаж їх також дуже недорогий в порівнянні з конструкціями з інших матеріалів. Банерна зовнішня реклама тривалий час залишається актуальною і візуально привабливою, приковуючи увагу потенційних споживачів рекламованих продуктів.

Банери в Києві містять різні рекламно-інформаційні зображення, нанесені за допомогою широкоформатного повнокольорового друку. Нові можливості в сфері просування товарів легко отримати, замовивши їх в компанії Maximum print. Компактність і зручність в експлуатації дозволяють розміщувати продукцію всередині торгових центрів і вздовж дорожніх магістралей.

Чому друк банерів в киеве у нас найкраще виходить?

Грамотне рекламування – один з головних етапів просування бренду. Ми допоможемо вивести ваш бізнес на новий рівень!

Різновиди і сфери виготовлення банерів

Залежно від місця розміщення і цілей можна замовити банер в Києві наступних типів:

  • банерна сітка;
  • ламінований;
  • литий.

Перша використовується при виробництві зовнішньої реклами особливо великих габаритів. Її чарункова структура і невелика вага дозволяють відмінно справлятися з вітровими навантаженнями без ефекту парусності.

Універсальними, придатними для монтажу зовнішньої реклами практично на будь-якій поверхні і найбільш економічними виступають ламіновані банери, виготовлення в Києві яких здійснюється із спеціальної високоміцної тканини.

Для створення реклами великих форматів, яка перевищує ширину рулону, найкраще використовувати друк литих банерів. Оскільки потрібно склейка полотен між собою.

Можливо виконати виготовлення банерів у вигляді полотен (для фасадів будівель) і перетяжок (тролів), використовуваних для розміщення поперек дорожніх полотен.

Установка банерної реклами

Ефективність рекламної продукції передбачає якісне виготовлення і грамотне її розміщення. Тому друк банерів в Києві на увазі також професійний монтаж в місцях з високою прохідністю, що гарантовано піднімає фінансову прибутковість рекламованих товарів або послуг, а також збільшує число відвідувачів.

Роздруківка на вінілі здійснюється компанією Maximum print з використанням високоякісної сировини і на сучасному обладнанні. Монтаж проводиться з урахуванням місця розміщення (від цього залежить діаметр металевих люверсів). При інтер’єрної друку використовуються вироби меншого діаметра, тоді як для вуличних плакатів застосовуються люверси з великим.

Такий вид рекламування надзвичайно затребуваний зважаючи необмеженість сфер застосування, доступною вартості, високій якості дизайну і терміновості виробництва, тривалості використання та ін.

Кращі рішення з друк банерів в киеве з Максимум принт

Звернувшись в нашу компанію, кожен клієнт отримає персоніфіковані послуги преміум-класу по монтажу і друку на банері в Києві. Величезний досвід у здійсненні даних робіт, великий арсенал інноваційного друкарського обладнання дозволяє фахівцям компанії справлятися з поставленими завданнями в найкоротші терміни. Власне виробництво забезпечує вартісний діапазон нижче середньоринкової ціни. Кваліфіковані дизайнери нададуть допомогу в створенні макетів, персональний менеджер, провідний замовлення, прорахує реальні терміни і ціну, відповість на будь-які питання.

На сайті можна ознайомитися з відгуками реальних клієнтів, серед яких великі приватні і державні установи.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.