Друк на самоклеючій папері

В наші дні друк на самоклеючій папері досить популярна в сфері бізнесу і реклами. Сучасні технологічні лінії швидко і якісно наносять потрібне зображення на підкладку з постійним або тимчасовим шаром, що клеїть. Для додання довговічності малюнок часто ламінується. Цей спосіб дозволяє без труднощів розмістити рекламу торгової марки або компанії на будь-якої зручної поверхні.

Види самоклейки

Друк на самоклеючій папері Київ може виконуватися в різних цілях:

  • Реклама. Основний матеріал для проведення промоакцій. Оголошення кріпляться на дверях, в ліфтах, на авто і в інших місцях.
  • Підлогові повідомлення. Досить популярні останнім часом. Застосовуються для залучення уваги і вказівки напряму двженія.
  • Брендування. Тип і його стиль дозволяє персоніфікувати предмет навіть без наявності фірмового логотипу виробника.
  • Інформація. В інформаційних цілях друк на папері Київ застосовується для маркування окремих предметів або певних місць, наприклад, обладнання.
  • Автомобільні оголошення. Служать для прикраси авто або нанесення реклами на кузов.
  • Гарантія. Використовуються як гарантійна пломби на обладнанні. Руйнуються (рвуться) при розтині корпусу.

Найчастіше самоклеючі наклейки робляться з паперу різних видів. Зображення може бути кольоровим або монохромним, а сам папір мати роззую щільність. Затребувана друк на щільному папері Київ через підвищену механічної міцності при тому ж зручності нанесення. Крім паперу, яка може бути металізованої або крейдованому, в якості основи часто застосовується плівка. Вона буває:

  • глянсовою;
  • матовою;
  • монолітної;
  • перфорованої.

Також існують інші її види з постійним або тимчасовим клейовим шаром.

Якщо говорити про способи нанесення зображень або текстових повідомлень, то основними є широкоформатний друк на клейкою папері Київ, нанесення на легкознімний і транслюцентного плівку. Кожен з цих способів має нюанси, недотримання яких безпосередньо позначається на якості етикеток, стікерів або наклейок. З цих причин друк на самоклейках необхідно замовляти у професіоналів, які гарантують результат. Швидкість, висока якість виконання і виконання всіх побажань замовника гарантує рекламно-виробнича компанія Maximum, давно завоювала повагу клієнтів на поліграфічному ринку України.

Область застосування самоклеющейся паперу і плівки

Зазначена продукція знайшла своє застосування в багатьох сферах діяльності, включаючи маркетинг і рекламу. Якісний друк на самоклеючій папері дозволяє розмістити рекламне або інформаційне повідомлення практично в будь-якому місці.

Наклейки активно використовуються в магазинах (вітрини), на громадському транспорті (вікна та двері) і на інших аналогічних поверхнях. Подібний матеріал добре підходить для декорування приміщень і додавання в інтер’єр стильних ізображеній.Прі виборі конкретної різновиди самоклеющейся паперу, необхідно врахувати умови її майбутньої експлуатації. Якщо матеріал планує клеїти на підлогу, то основа повинна бути більш щільною для мінімізації зносу.

Ще одним важливим фактором вибору є термін експлуатації наклейки або стікера. При проведенні різних акцій часто використовується матеріал зі слабким клейовим шаром. Такий папір або плівка легко видаляються без залишення слідів клею. Зазначений варіант актуальний для використання під час проведення всіляких розпродажів, знижкових акцій і інших тимчасових подій.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.