Друк брендмауеров

Брендмауер – конструкція, призначена для установки на фасади будівель. В якості основи виступає полотно, на яке наноситься зображення або текст рекламного характеру. Брендмауерах також називають підсвічуються щити.

Одна з відмінних рис такого типу рекламних виробів – можливість установки в будь-яке місце, де немає вікон або інших важливих ділянок, відіграється функціональне значення. Якщо вас цікавить друк брендмауеров, Київ – місто, де ви зможете зробити замовлення і отримати його в готовому до монтажу вигляді. Які характеристики можна вибирати для виготовляється полотна:

 • габарити (довжина, ширина конструкції підбираються залежно від того, скільки буде вільного місця в точці установки, а також з опорою на побажання замовника);
 • освітлення (можна виготовити брендмауер з підсвічуванням або без);
 • тип полотна, що використовуються кольори, специфіка оформлення та інші характеристики.

Перед замовленням рекламного вироби фахівці приїжджають на територію об’єкта, щоб виконати виміри. Розміри брендмауеров можуть бути абсолютно різними – від найменших, які встановлюються між віконними конструкціями, до колосальних габаритів. Один із прикладів – підготовка полотна для кріплення на фасад реставрується будівлі, при якій ставиться головна мета – повністю закрити рекламою зовнішні стіни. Інший приклад – розміщення реклами для анонса, наприклад, на кінотеатрі, щоб зображення і текст були розпізнаваними здалеку.

Матеріали, висота монтажу, загальні габарити, особливості кріплення, тип місцевості – всі ці нюанси можуть відрізнятися в кожному конкретному випадку. Замовнику не обов’язково розбиратися в деталях – всю організаційну роботу виконує агентство.

Переваги вибору брендмауера

Позначимо переваги, які ви отримуєте при замовленні брендмауера:

 • висока якість полотна;
 • зносостійкість матеріалів;
 • надійність конструкції;
 • висока якість наноситься на полотно тексту і зображень;
 • можливість використання найширшої палітри кольорів при друку;
 • застосування сучасних технологій та інноваційного оснащення відкриває широкі можливості для виконання замовлення в найкоротші терміни;
 • порівняно невисока ціна;
 • середній термін служби – 4 роки;
 • велика площа рекламного поля, завдяки якій забезпечується прекрасна видимість реклами.

Друк брендмауеров, ціна яких узгоджується на етапі обговорення деталей замовлення і залежить від різних чинників, виконується після розробки електронного макета. Далі проект відправляється у відділ, де на широкоформатних верстатах на полотно наноситься заготовка. Лита і банерна сітка – різновиди використовуваних матеріалів.

Наступний крок – підготовка до монтажу. Фахівці роблять пази для кріплення, а потім встановлюють фіксаційні елементи. Замовник може самостійно забезпечити монтаж, але також можливий варіант делегування цього виду робіт групі проектувальників, які виконували виміри.

Якщо вам необхідно створення брендмауеров для установки в певне місце, ви можете зробити замовлення розробки і реалізації проекту, виконаного з орієнтиром на ваші потреби та побажання. Також наші фахівці привезуть готову конструкцію на територію об’єкта і виконають установку.

Серед співробітників компанії є дизайнери, які допоможуть втілити в реальність будь-яку задумку. Брендмауер побачать всі – пішоходи, водії, пасажири автотранспортних засобів. Зверніться до нашого представника для узгодження деталей замовлення.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.