Количество
Оракал
Политейп
С ламинацией
Перфоплёнка
до 1 м.кв.
150 грн./м2
150 грн./м2
250 грн./м2
300 грн./м2
до 100 м.к.в
120 грн./м2
110грн./м2
185 грн./м2
200 грн./м2
от 100 м.кв.
договорная
договорная
договорная
договорная

Друк Оракл Київ

Друк на плівці оракал – доступний спосіб розміщення реклами при мінімумі витрат і зусиль. Це обумовлює один простий фактор: друк здійснюється швидко і якісно. Завдяки цьому такий тип подачі інформації є найпопулярнішим і загальнодоступним, особливо якщо справа стосується розміщення в громадських місцях. Друк наклейок на оракале допоможе донести інформацію до потенційних покупців і цільової аудиторії. Якщо ви підбираєте недорогий, але дієвий спосіб рекламної кампанії, то це підходящий варіант.

Чому друк на Оракл в Києву у нас

Друк на оракале в Києві за ціною, яка доступна для кожного, здійснює компанія Maximum print. Самоклеїться придатний для розміщення логотипу фірми на вітринах магазину, стеклах автомобілів, предметах побуту і навіть канцелярському приладді. Так-так, завдяки самоклейках ви зможете без проблем розміщувати базове позначення продукції. Як показує досвід, такий спосіб зовнішньої реклами дозволяє привернути увагу покупців.

Чому друк на Оракл в Києву у нас

Плюси і технологія друку на Оракл
Друк на оракале в Києві – ефективний тип просування товару або послуги. Спосіб має перелік переваг, завдяки яким і придбав свою популярність серед замовників: плівка має вінілове покриття, через що не боїться впливу вологи, перепаду температур, не вигорає і не змінює своїх властивостей через атмосферного впливу.

Технологія широкоформатного друку передбачає відображення малюнка на прозорій, матовою, білої і глянсовою поверхнях. При роботі використовується плоттерна друк, яка забезпечує максимально точне відображення зображення, без пікселів і ефекту зернистості, якість знімка в результаті на вищому рівні. Виготовлення не займає багато часу, так як за розмірами виріб виходить невелика. Можливість самоклеяться дозволяє вам заощадити на процесі застосування, адже досить підготувати поверхню і зафіксувати фото. Забирається малюнок так само просто, як і поміщається.

Друк на оракал в Києві: характеристики

Замовляючи послугу, ви повинні надати нашій компанії виключно зображення і розповісти особливості рекламної стратегії. Якщо ви вирішили оракал в Києві купити і самостійно зайнятися печаткою, то краще відмовтеся від ідеї, так як Maximum print надає повний комплекс послуг: обробка зображення, позбавлення від дефектів (зернистості), поліпшення якості, підбір дозволу, настройка контрастності і яскравості, підгін розмірів до мм, підвищення чіткості. Застосовувати такий спосіб просування ви зможете в транспорті (у вигляді обгорткового реклами), вивісках, стендах, покажчиках, табличках і інших поверхнях.

В результаті все характеристики готового виробу відповідають заявленим, плівка надійно фіксується і не втрачає свого місця розташування під час руху транспорту або сильного вітру.

Maximum print: робота з надійним партнером
Однією з компаній, яка може стати вашим надійним партнером і другом у сфері просування є Maximum print. Фірма працює з перевіреними постачальниками продукції, так що знає, де придбати oracal за ціною виробника, щоб ви не переплачували. Фахівці використовують індивідуальний підхід до кожного замовника, тому менеджери запропонують краще творче рішення, а майстри виконають друк на вищому рівні. Ціна друку на оракал в Києві доступна навіть для бізнесменів-початківців. Співпрацюючи з нами, ви обзаведетеся не тільки відповідальним виконавцем, а й вірним партнером, який втілить в життя ваші рекламні ідеї.

Рекомендуємо звернути увагу на виготовлення наклейок київ -, а також ознайомтеся зовнішньою рекламою. Виготовлення та монтаж в Києві. 24/7! “Printmaximum”.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.