Металеві ферми для виготовлення виставкових та рекламних стендів

Ферми металеві – це просторові конструкції, створені з труб або прутків. Такі системи мають високу стійкість і міцність, а також доступною ціною. Купити металеву ферму сьогодні можливо для створення виставкових, рекламних стендів, для світла над продукцією або в самій конструкції.

Виставкове обладнання з металевих ферм: головні переваги та особливості експлуатації

Виставкові стенди з металу являють собою металевий каркас, створений з профільного металопрокату: трубок і прутків. Отриманий каркас для створення реклами оформляється у вигляді полотна з ПВХ печаткою або ж за допомогою банера з нанесеною інформацією. Самі банера можуть бути натягнуті всередині ферми, тоді крім самої рекламної вивіски будуть видні і ферми. При такому способі експлуатації металевих ферм непоганим рішенням буде монтаж світлових елементів. Завдяки такому підходу рекламний або інформаційний стенд буде виглядати яскраво і притягувати до себе увагу.

Якщо потрібно приховати ферми, то в такому випадку на металеву конструкцію монтуються спеціальні рейки, при цьому рекламні банери встановлюються з заворотом на ферми. Такі виставкові стенди-ферми дозволяють створити довгу стіну, яка не має стиків.

При демонстрації продукції, товару в торгових центрах часто необхідно повісити на ферму телевізор або інше важке обладнання. Для реалізації цього завдання під банер поміщають лист ДСП.

Виставковий стенд перфорований

з металевих ферм має високу швидкість монтажу і установки. Можна з упевненістю сказати, що металеві ферми це єдина можливість підготуватися до презентації продукції за короткий проміжок часу.

актуальність продукції

Київ-це столиця України, де часто проходять різноманітні виставки, презентації від вітчизняних та іноземних постачальників. Саме з цієї причини виставкове обладнання Київ з металевих ферм тут користується високим попитом. Металева фірма Київ від нашої компанії має ряд переваг:

  • високий рівень міцності конструкцій;
  • висока швидкість монтажу;
  • можливість створення стіни з ферм без видимих ​​стиків;
  • мобільність конструкції;
  • можливість друку зображення для ферм на пластиці або спеціальному полотні;
  • доступна ціна виробів, яка залежить від розміру схеми і терміновості виконання замовлення.

Придбати металеву ферму можна для створення виставкового стенду, стійки, фотозоні і вирішення інших питань.

Етапи виготовлення металевих ферм

Металеві ферми для реклами продукції, товару, послуг виготовляються в кілька послідовних етапів:

  • створення проектного рішення;
  • підбір металопрокату і зварювання конструкції з наступною затіркою швів;
  • фарбування ферми порошковою фарбою;
  • друк банера на пластиці або спеціальному полотні.

Зберігати такі конструкції можна практично в будь-якому приміщенні. При бажанні будь-яку ферму можна доповнити елементами, розширивши можливості її використання.

Робота з компанією «ПрінтМаксімум» в Києві

Купити виставковий стенд в Києві з доставкою в інші міста України можна на сайті нашої компанії. У свою чергу ми гарантуємо швидкі темпи виконання замовлення, зручний пошук послуги на сайті, адекватну цінову політику, виготовлення і монтаж металевих ферм. Для замовлення послуги або продукції зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або ж відвідайте інтернет-сторінку нашого сайту.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.