Замовлення: друк картин Широкоформатний друк картин – затребувана послуга. Подібна репродукція буде добре виглядати в будь-якому інтер’єрі. З цієї причини, які виявили бажання купити портрет або постер на нашому сайті досить багато. Всі вони відвідавши магазин зможуть реалізувати конкретну ідею в дизайні. Для цього в каталозі представлено десятки оригінальних рішень. Це кращі ідеї для оновлення інтер’єру.

Специфіка нанесення цифрового зображення

Друк на полотні не потрібно плутати з розписом. Це дві різні технології. Нанесення малюнка на полотні – картина, нанесена на поверхню на спеціальному струменевому принтері. Полотно натягується на спеціальний підрамник. Його вартість розраховується окремо і залежить від наступного:

  • тип матеріалу, який обраний побажали замовити друк картин по фото;
  • розмір готового зображення і товщина полотна;
  • специфіка кріплення і інші параметри загальної конструкції.

За кількістю вирішили замовити друк картин Київ займає провідні позиції. Це пов’язано з особливими вимогами до оформлення інтер’єрів. Деякі клієнти вибирають картину без рамки. Віддають перевагу більш барвисто оформлений полотно будуть платити за додаткову роботу. Це варто врахувати при оформленні замовлення.

Яку технологію використовують наші фахівці?

Для створення друкованого полотна багато фахівців вважають за краще використовувати техніку розтягування. Під час цього процесу полотно обертається навколо опорних елементів і прикріплюється до рами. Технологія вимагає використання спеціального обладнання. Сучасні верстати є в розпорядженні наших майстрів. Співробітники компанії кожен день стикаються з необхідністю нанесення на полотно цифрового принта.

Якість друку

Полотно – міцний і довговічний матеріал, виготовлений з якісної тканини. Більшість картин, які ви можете замовити на нашому сайті, виготовлені з бавовни або поліестеру. Основною відмінністю між різними варіантами буде точність передачі кольорів. Вартість також буде різною. Вона залежить від витрат фарби та інших параметрів матеріалу.

Акриловий принт схожий на фотографію, надруковану на фотопапері. Зображення поміщається між спеціальними листами, які часто називають плексигласом. Принти на полотні створюють художнє враження. Це тому, що вони нагадують масляні або акрилові фарби зображення. Всі подібні картини мають модульний тип.

Замовити картину з доставкою

Коли прийшов час оновити дизайн, покупки картини на полотні – це простий спосіб освіжити стіни. Вся Україна замовляє нашу продукцію. Це власники кафе, ресторанів, будинків відпочинку і звичайні клієнти. Доставка здійснюється всього за пару днів в будь-який куточок країни. Серед інших перевага співпраці з компанією наступне:

 

  • з нами для тих, кому потрібна картина друк ціна найвигідніша;
  • покупець отримує зображення високої якості про що свідчать відгуки наших клієнтів;
  • ви можете вибрати зручний спосіб оплати за друк картин на замовлення.

Сучасний декор може поєднувати картини на полотні і рамах. Для покупки подібних аксесуарів є кілька причин. По-перше, вони додають текстуру і стильний зовнішній вигляд. Якщо ви виберете одну або дві великі картини на полотні, зможете збагатити кольору і аксесуари в кожній кімнаті. Дізнатися більше повну інформацію про переваги ви зможете зателефонувавши оператору. Наш фахівець охоче відповість на питання, що цікавлять. Звернення до професіоналів – хороший спосіб оновити інтер’єр!

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.