Ролл ап Київ

Ролл апи – це зручні і компактні стенди, які використовуються під час проведення рекламної кампанії. Вони поєднують у собі всі характеристики класичних стендів і прес Волл через що користуються популярністю і попитом на ринку. Завдяки практичній конструкції ви зможете використовувати пристосування всередині і зовні приміщення. Такий банер рол ап вважається бюджетним варіантом виробів, тому що термін експлуатації пристосування перевищує півтора року, а фінансові витрати на виготовлення – незначні.

Стенд легко збирається і розбирається, він не знаходиться завжди в цілісному стані. Алюмінієва конструкція схильна до модифікацій, так що ви без проблем зможете перевозити банер або зберігати його, не займаючи багато місця. Полотно теж знімається, тому можете не переживати за його цілісність під час транспортування. Чи плануєте провести конференцію, виставку, семінар, майстер-клас або презентацію власного продукту, в такому випадку зверніть увагу на виставкові roll up стенди.

Особливості рол ап банера

Незаперечна перевага рекламного пристосування – легкість і мобільність. Також зверніть увагу на наступні переваги вироби: механізм рол ап стенду виготовлений з алюмінію, що робить конструкцію стійкою і міцною; поворотні ніжки мають ребра жорсткості, які забезпечують надійну фіксацію пристосування; банерний клік профіль виглядає естетично, не створюється враження стандартного металевого каркаса; міцне полотно дозволяє друкувати зображення будь яскравості і чіткості.

Після виробництва малюнка починається головний етап – закріплення зображення на каркасі. Банер починає закріплювати зверху на профілі, внизу натягується на підставу барабана. Для роботи стенд фіксується на штанзі або опускається до основи конструкції. Для транспортування в комплекті йде спеціальна сумка з рюкзачной тканини, яка захищає зображення від пилу, вигинів і вм’ятин.

Виготовлення роллерного банера

Мобільний стенд ролл-ап компанії Maximum print відрізняється відсутністю пластикових вставок, що збільшує експлуатаційні характеристики пристосування. Технологія виробництва складається з декількох ключових етапів: обробка вихідного малюнка і його підгін під розміри готового виробу, настройка параметрів яскравості і контрастності, друк стенду на спеціалізованих принтерах великих розмірів для виготовлення широкоформатної продукції, складання конструкції і фіксація картинки на ній.

Для того щоб виріб придбало привабливий зовнішній вигляд, поверхня полотна обробляється спеціальними речовинами, які захищають його від вигорання і пилу. В результаті виходить стенд високої якості, який можна сміливо представляти перед глядачами і цільовою аудиторією. Мобільні стенди roll up мають тривалий термін служби, який становить 1,5 або 2 роки при належній експлуатації.

Де замовити рол ап в Києві?

Шукайте відповідального виробника і вірного партнера? Тоді компанія Maximum print готова надати послугу виробництва рекламних стендів різного типу. Фахівці фірми керуються одним правилом: робити на якість. Під час виробництва враховуються всі побажання клієнта, обговорюються особливості обробки малюнка. Клієнтам пропонується лояльна система співпраці: низькі ціни без переплат посередникам, короткі терміни виготовлення, тісна співпраця і стовідсоткова гарантія результату!

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.