ПОСЛУГИ ПОРІЗКИ в зовнішній рекламі

Сучасна зовнішня реклама привертає увагу своїми заголовками, яскравими фарбами і незвичайними формами. У виробництві такої реклами широко застосовується фрезерна порізка різних матеріалів, наприклад, дерева, каменю, алюмінію, полімерів, акрилового скла та інших.

Переваги фрезерної різання:

  • збереження привабливого зовнішнього вигляду рекламного виробу протягом тривалого часу;
  • можливість виробництва об’ємних і плоских форм зовнішньої реклами;
  • можливість вибирати будь-який дизайн виробу;
  • робота з тонкими і товстими листами матеріалу;
  • можливість виготовляти вироби будь-якої довжини, товщини і діаметра.

В даний час за допомогою фрезерувального верстата можна отримувати настінні панно, вітрини, установки на дахах, штендери та інші види рекламної продукції. Застосування фрезерних установок з великою робочою зоною дозволяє досягати високої якості виконання робіт. Цей метод ідеально підходить для виготовлення великих елементів зовнішньої реклами.

Перед початком різання в її класичному варіанті розробляється ескіз, проектується зображення або напис. За допомогою спеціальної комп’ютерної програми ескіз переноситься на поверхню верстата. Далі завдяки руху по контуру насадки фрезерного верстата виріб набуває потрібної форми.

За допомогою сучасного програмного забезпечення можна отримувати візерунки підвищеного ступеня складності, в тому числі, з дрібними елементами. Таким чином, можна створювати рекламну продукцію з різних матеріалів і втілювати в життя будь-які проекти вивісок.

Крім класичної порізки часто застосовується 2D фрезерування, яка передбачає розробку 2D зображень спочатку в комп’ютері, а потім за допомогою фрезерного верстата з системою числового програмного керування на матеріалі. Завдяки застосуванню даного методу можна зобразити логотип компанії на рекламному щиті з дерева, пластика, або зробити з алюмінію 2D букви.

Третій вид фрезерної порізки називається 3D фрезерування. За допомогою цієї технології можна виготовляти будь-які об’ємні об’єкти та візерунки:

  • тривимірні вивіски;
  • різьблені фігури;
  • сувенірні товари;
  • різьблені фігури і багато іншого.

Спочатку створюється тривимірна модель запланованого об’єкта, після чого готуються програми для реалізації конкретно поставленого завдання. За допомогою спеціально зроблених елементів зовнішня реклама отримує форму, яка доводиться майстрами до досконалості вручну.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.