Х банер

Банер павук в Києві – один з різновидів легких і переносних рекламних конструкцій, які використовуються для подання власного продукту або послуги, є об’єктом в сфері просування. Без такого мобільного стенду важко уявити сучасні прес-конференції, тренінги, лекції, майстер-класи, виставки, семінари та навіть концерти. Павук рекламний можна використовувати всередині і зовні приміщення. При правильній експлуатації він прослужить більше року. Ікс банер зручний в експлуатації і цим він зобов’язаний своєю конструкцією павука. Вона робить його стійким і зручним для користувачів. Вам не потрібно буде виділяти багато місця для зберігання, так як стійка розбирається, тому транспортування не створить дискомфорту.

Спайдер широко застосовується фахівцями в сфері реклами, так як він підходить під всі види бізнесу. Ви продаєте товар, уявляєте послугу або відкриваєте магазин? В такому випадку якісно виготовлений спайдер – те, що потрібно для залучення уваги потенційної аудиторії.

Х банер в Києві: переваги конструкції

Товар користується попитом на ринку завдяки таким особливостям: стійкі ніжки-держателі, які дозволяють встановлювати пристосування на будь-якій території без використання додаткових кріплень і фіксаторів; баннерное полотно виготовляється із зносостійкого матеріалу – капролона, який розрахований на довгу експлуатацію; конструкція розрахована на 100 збірок; розтяжка легко розбирається, що дозволяє в разі ремонту з легкістю замінити деталь або відремонтувати її; гарантійний термін експлуатації виробу – 1 рік, при акуратному і належному використанні х банер павук прослужить довше.

Головна особливість вироби в тому, що його можна використовувати всередині і зовні приміщення. Навіть якщо на поверхню випадково потрапить волога, то фарба збереже свою яскравість і не втратить чіткості. Рекламний павук повинен бути в арсеналі кожного бізнесмена, адже головна особливість просування – не закидала і постійно працювати над рекламою.

Створення банера

Виготовлення виставкового стенду грунтується на наступних етапах: підбір зображення, обробка, настройка параметрів і складання цілісної конструкції; визначення розміру готового виробу, підгін малюнка під показник; цифровий друк на спеціальному принтері ультрафіолетовими чорнилом; покриття поверхні захисним шаром для довговічності; збір павука для банера; фіксація готового зображення.

Створення просте і не займає багато часу, якщо за роботу беруться професіонали. В результаті ви отримуєте яскраве рекламне полотно, яке зручно використовувати при проведенні рекламної кампанії. Малюнок не буде зношуватися до закінчення гарантійного терміну, так що можете не переживати за те, що зображення зітреться або почне вигоряти. Від цього його захистить спеціальне покриття полотна.

Де замовити рекламний павук в Україні?

Maximum print займається виготовленням рекламних стендів і полотен, які стануть незамінними на різних заходах. Довіряйте виробництво виробів професіоналам, так як від них залежать експлуатаційні характеристики готового стенду. Чому нас вибирають замовники: для створення конструкції використовуються тільки алюмінієві деталі, тому їх міцність вище, ніж у китайських аналогів; полотно виготовляється з міцного матеріалу, який не деформується під впливом фарб; терміни виробництва швидкі, ми реально оцінюємо свої можливості; вартість виготовлення стенду доступна, так як ми самі займаємося печаткою, без посередників.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.