Поліграфія в Києві: оперативно, якісно, ​​недорого!

Поліграфія – галузь, спеціалізація якої полягає у виготовленні різноманітної друкованої, пакувальної та рекламної продукції. Наша друкарня в Києві готова надати великий вибір послуг, які гарантовано принесуть дохід і процвітання вашому бізнесу!

Поліграфія – наше професійне справа!

Фахівці компанії із задоволенням і креативним підходом виготовлять під замовлення:

  • візитки всілякого дизайну;
  • квартальні, настільні, настінно-перекидні, кишенькові календарі;
  • стильні календарі-магніти;
  • листівки і флаєри, які допоможуть просунути ваш бізнес на всі 100%;
  • буклети та ліфдети необхідного формату;
  • афіші, меню для громадських закладів, інформаційні покажчики та ін.

Співробітники друкарні в Києві нададуть грамотну і компетентну допомогу кожному клієнту, а саме, допоможуть визначитися з розміром і дизайном продукції, яку необхідно виготовити.

Поліграфічна продукція для різнокольорової життя

Ми вирішуємо абсолютно всі завдання, пов’язані з друком і пропонуємо не тільки виготовлення паперової продукції, але і спеціалізуємося в інших сферах.

Звернувшись до нас, ви можете замовити:

  • друк на парасольках, на гуртках, футболках;
  • виготовлення різноманітнимита пазлів, гірлянд, фоторамок, магнітів на холодильник та інших предметів побуту з символікою вашої фірми;
  • все для організації корпоративних, рекламних та інших заходів – стрічки для бейджів і самі бейджи, футболки в єдиному стилі, блокноти, сертифікати, дипломи, анкети та ін.

Переваги поліграфії в Києві

Наші фахівці оперативно, якісно, ​​відповідно до поставлених вимог виконають ваше замовлення. У нас ви можете замовити не тільки оптову друк, але і самий мінімальний тираж – від 1 листа. Кожен надрукований екземпляр проходить ретельну ручну перевірку, тому ми гарантуємо високу якість продукції і своєчасну її здачу.

Доставка виготовлених поліграфічних товарів здійснюється кур’єрами як по Києву, області, так і в інші регіони України.

На сайті ви можете ознайомитися з уже виконаними роботами, оцінити підсумковий результат, а також почитати відгуки заможних клієнтів. Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально і з любов’ю, так як зацікавлені в ефективності створюваної продукції, не менше ніж ви – наші замовники!

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.