Зовнішня реклама в Києві – ефективний маркетинговий інструмент

Незважаючи на інтенсивний розвиток інтернет-технологій, зовнішня реклама як і раніше залишається ефективною і затребуваною. Вона доносить до зацікавлених громадян важливу і корисну інформацію, якою вони в подальшому можуть скористатися. Не кожен користувач днями безперервно перебуває в інтернеті, і стежить за рекламними акціями і програмами лояльності. Але кожен день робить прогулянки, їздить на роботу, відвідує магазини і інші заклади. Тому зовнішня реклама в Києві ефективний маркетинговий інструмент, яку бачать всі – пішоходи, автомобілісти, пасажири громадського транспорту. Виготовлення щитів та інших конструкцій – один з основних видів діяльності нашої компанії, тому ми знаємо, як розрекламувати ваш товар або послугу.

Види конструкцій

Рекламний банер або інша конструкція повинні мати:

 • привабливий дизайн;
 • оптимальні розміри;
 • виготовлені з якісних матеріалів;
 • зрозуміле недвозначне зміст.

Це дуже важливо для того, щоб стенд і лайтбокс привертав увагу кінцевих споживачів, закликав їх вчинити певну дію. Якщо вас цікавить зовнішня реклама в Києві недорого, але ефективно, то замовити її можна в нашій компанії. На ваш вибір може бути виготовлена:

 • вивіска;
 • банери;
 • об’ємні літери;
 • лайтбокси;
 • акріллайти;
 • інші конструкції.

Все може бути розміщено в будь-якому районі Києва, на орендованих рекламних площах.

Вимоги до матеріалів

Оскільки це зовнішня реклама в Україні, і постійно знаходиться на свіжому повітрі, то вона може бути зіпсована або пошкоджена. Щоб цього не сталося, ми використовуємо якісні матеріали, що володіють високим ступенем зносостійкості, а також витримують пряме попадання сонячних променів, перепади температури, атмосферні опади.
Текст не вицвітає і не вигорає, залишається чітким і розбірливим навіть після тривалого терміну перебування в агресивному середовищі. Привабливий дизайн довгий час звертає на себе увагу, і працює як ефективний рекламний інструмент.

Вимоги до змісту

Наша компанія розробить зміст реклами, яка буде приваблива і зрозуміла зацікавленим споживачам. Букви і написи будуть розбірливі і видно навіть з тривалого відстані, а зміст закликати зробити потрібну дію. Ми більше 10 років існуємо на ринку рекламних послуг, і знаємо, як це правильно зробити. Власне виробництво дозволяє створювати якісну і хорошу рекламу, тому замовляти її можна в нашому агентстві.
Чому слід звертатися в нашу компанію?
Аргументованих відповідей на це питання досить багато, але головні з них можна виділити в окремий список:

 • нами виготовляється ефективна реклама зовнішня в Києві з високою якістю;
 • маємо практичний досвід більше 10 років;
 • надаємо весь комплекс послуг – від виготовлення та розміщення до догляду та демонтажу;
 • наші ціни доступні навіть для самих мінімальних бюджетів;
 • терміни виготовлення гранично стислі.

Це далеко не всі переваги співпраці з нашою компанією, але і цих достатньо, щоб звернутися до нас.

Скільки коштує реклама

Окремо варто зупинитися на вартості наших послуг. Послуга зовнішня реклама в Київ ціни на яку економічно обгрунтовані і лояльні, користується попитом і великим попитом на. Її вартість формується в залежності від різних факторів – матеріалів виготовлення, розмірів, розміщення, багатьох інших деталей і нюансів. У кожному разі ціна обговорюється окремо, так як в нашій компанії існує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Якщо вас цікавлять рекламні послуги, то ми виконаємо їх на високому якісному рівні і в терміни, встановлені договором.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.