Флаєра, як ефективний рекламний інструмент

Незважаючи на інтенсивний розвиток інтернет-реклами, флаєра як і раніше залишаються ефективним способом донести до кінцевого споживача важливу інформацію. З них покупець може дізнатися:

  • про вигідні ціни на товари і послуги;
  • акції, що проводяться;
  • діючі знижки;
  • По прибутті нового товару, і багато про що інше.

У деяких випадках флаєра використовуються в якості купона, і, пред’явивши його, кінцевий споживач отримує явні переваги перед іншими покупцями. Такий маркетинговий інструмент використовують багато торгових організацій, за допомогою якого збільшуються продажі і зростає прибуток.

Вимоги до флаєрами

Він повинен мати привабливий зовнішній вигляд і на ньому повинна бути розміщена актуальна, достовірна інформація. Щоб флаєр зацікавив покупця, проробляється величезна робота по його створенню:

  • розробляється макет;
  • затверджується замовником;
  • друкується в друкарні;
  • поширюється серед потенційних і передбачуваних покупців.

Залежно від того, яке текстове зміст флаєра, настільки користувач зацікавиться пропонованими акціями та знижками. Тому це як і раніше ефективний маркетинговий і рекламний інструмент, який користується попитом у споживачів.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.