Лайт бокс

Рекламний лайтбокс – це продукт, який найкраще називають світловим коробом. Конструкція пристосування: дві панелі, передня напівпрозора і покрита акриловим склом, задня відповідає за фіксацію ламп і світлодіодів, які виконують роль підсвічування. Бічні сторони виготовляються з алюмінію або металу, який в подальшому покривається металевою плівкою. Готові лайтбокси – конструкція, зображення якої нанесено на лицеву частину за допомогою фотодруку або вінілової плівки. Основний тип освітлення, який використовується у виробі – люмінесцентні лампи і світлодіоди.

Використовуються в повсякденному житті в якості вивісок, придатні для зовнішнього застосування. Рекламні бокси представлені в різних варіантах і відрізняються по розмірним і видовим характеристикам. Короби універсальні і практичні у використанні, так як їх закріплюють на кронштейнах, підвішують

Виготовлення лайтбоксів в Києві

Виробництво коробів – трудомісткий процес, який потрібно довіряти професіоналам. Тільки вони зможуть підключити всі світлові деталі так, що вони будуть демонструвати переваги зображення, роблячи його привабливим. В якості основних матеріалів використовують тонкий алюміній, акрилове скло, діоди і підсвічування. Технологія виготовлення починається з підбору і обробки зображення. Воно повинно повністю гармоніювати зі світлом, бути чітким без ефекту зернистості і пікселів. Після чого фахівці переходять до складання механізму і налаштування роботи зі світлом. Головна вимога – робота тільки з якісними деталями, які забезпечать конструкції безперебійну експлуатацію тривалий час. Одна з особливостей вироби – регулювання світіння підсвічування для економічного використання енергії.

Переваги світлового короба

Купити лайтбокс в Києві – нелегко, адже на ринку представлено багато китайських аналогів, термін експлуатації яких не перевищує 6 місяців. Maximum print пропонує авторські бокси, які відрізняються рядом переваг: оригінальний дизайн для вашої вивіски, якісна і міцна конструкція, використання виключно справжнього алюмінію і довговічних діодів, без китайських аналогів, економічні у використанні, термін служби пристосування перевищує кілька років.

Особливості послуг компанії: виготовлення продукції різної глибини, що не піддаються впливу пилу, вологи, ультрафіолетових сонячних променів, легко очищаються, придатні для використання всередині і зовні приміщення, не витрачають багато енергії, легко розбираються і збираються в разі заміни зображення або діодів. Перед тим як замовити лайтбокс, визначитеся з розмірами вивіски і зображенням, адже короб може стати вашою візитною карткою, що приверне велику кількість покупців.

Де купити лайтбокс в Києві?

Maximum print – виробник світлових коробів в Україні, який придбав свою популярність завдяки якості та швидким терміном виконання замовлення. Всі представлені макети відрізняються привабливим зовнішнім виглядом, міцними матеріалами і довговічною експлуатацією. Послуга користується попитом, тому компанія має великий досвід роботи в подібній сфері. Вас порадує вартість і якість готового виробу.

Вивіска – це обличчя будь-якого магазину, яке формує його імідж. Відповідально підійдіть до вибору виробника, адже від нього залежить ваш прибуток надалі.

Рекомендуємо звернути увагу на виготовлення вивісок -, а також ознайомтеся зовнішньою рекламою. Виготовлення та монтаж в Києві. 24/7! “Printmaximum”.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.