Особливості акрилайт

Поняття акрилайт означає акрилове скло, на якому гравірується зображення. При цьому кольорові елементи виконуються з допомогою спеціальних вінілових плівок. В даний час акрілайти київ пропонує в різних варіантах. На їх торці можна направляти світло від яскравого джерела, в тому числі, від світлодіодів. В даному випадку акрил виконує функцію світловода, тому в місцях гравіювання і наклеєною плівки світловий потік відбивається і добре видно світіння. У нашій компанії можна замовити будь-які акрілайти виготовлення цієї продукції здійснюється тільки з якісного оргскла. Від цього залежить вартість готового виробу.

Дорогі акрілайти ціна яких визначається особливими властивостями, користуються великим попитом. Їх перевага полягає в високому світлопропускання.

Для виготовлення акрилайт велике значення має товщина скла. Тому ціни на акрілайти в Україні залежать саме від цього показника. Чим скло буде товщі, тим виріб будуть дорожче. Таке скло буде рівномірніше засвічувати всі ділянки. Для отримання фреймлайтов зазвичай застосовується скло, що володіє найкращим світінням.

У нашому інтернет магазині можна замовити акрілайти і фреймлайти за найвигіднішою вартості. Листи акрилу можуть мати товщину 3 -15 мм. Профіль для підсвічування акрилового скла випускається сьогодні в різних варіантах. Його вартість також відбивається на ціні акрилайт.

Профіль може бути призначений для підсвічування за допомогою світлодіодів або люмінесцентних ламп.

Варіанти акрилайт:

  • У деяких моделях можна побачити світлодіоди, але якщо є бажання їх закрити, то необхідно вибирати більш широкий профіль.
  • Також можна вдатися до методу обклеювання торця акрилового скла напівпрозорої плівкою.
  • Матування є ще одним варіантом підсвічування
  • Іноді торець панелі полірують або ріжуть листи лазером, щоб домогтися гарної і яскравою засвічення виробів з великими розмірами. У той же час вона стає більш рівномірною, а й профіль повинен бути більш глибоким. Якщо необхідно придбати акрілайти ціна київ вказана на нашому сайті.

Для створення легкого вироби варто придбати власники для світлодіодного підсвічування. Це рішення підійде в тому випадку, якщо панель має невеликі розміри.

Як отримати різну підсвічування акрилайт:

  • Щоб панель світилася в потрібному відтінку, то для засвічення краще застосовувати певні кольорові світлодіоди.
  • У тому випадку, якщо немає потрібного відтінку, на торець наклеюється напівпрозора кольорова плівка. Але яскравість в цьому випадку може зменшитися.
  • Як варіант можна поставити RGB світлодіодну стрічку, оснащену контролером.
  • Якщо акрил має різні типи підсвічування, то за допомогою контролерів можна домогтися найрізноманітніших ефектів. Це може бути як підсвічування вироби в декількох кольорах, так і отримання певних динамічних ефектів.

Гравірування акрилайтів

Подібна вивіска може бути прикрашена лазерної або фрезерної гравіюванням. На акрілайти невеликого розміру зазвичай наноситься лазерне гравіювання. Для отримання яскравого зображення добре підійде фрезер. При виготовленні панелі за допомогою фрезерної різання можна отримати матовий рез, який буде відмінно заломлювати світло. У той же час зображення буде більш яскравим.

Лазером зазвичай виконують растрові зображення на Акрилайт, а векторні зображення отримують за допомогою фрезера. Щоб світловий потік на Акрилайт був більш рівномірним, то можна додати джерел світла з протилежного боку або з обох боків.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.