Монтаж реклами промисловими альпіністами

Монтаж реклами, в якому беруть участь промислові альпіністи, можна вважати в наш час найбільш оптимальним варіантом вирішення даної проблеми.Наша компанія пропонує послуги з установки різних рекламних носіїв:

 • білбордів;
 • банерів;
 • неонових і звичайних вивісок;
 • об’ємних рекламних букв.

Особливості монтажу реклами за допомогою промислових альпіністів

Зазвичай зовнішня реклама встановлюється на невеликій висоті, наприклад, на кафе або ресторані. В цьому випадку впоратися з роботою досить просто за допомогою звичних пристроїв.

При монтажі рекламного білбороди або банера на великій висоті, наприклад, 50 або 60 м від землі, виникає ряд складнощів, впоратися з якими можуть тільки промислові альпіністи нашої компанії. Вартість висотних робіт залежить від різних чинників. До них належать такі:

 • наявність сильних поривів вітру під час виконання робіт альпіністами;
 • сильний дощ або сніг під час вирішення поставленого завдання;
 • конструкція з великою кількістю виступаючих елементів;
 • велика кількість дерев поруч з місцем установки рекламної конструкції;
 • незручне розташування будівлі.

Чому варто замовити послуги промислових альпіністів в нашій компанії?

Переваги звернення в нашу компанію полягають в наступному:

 • Наші фахівці мають в своєму розпорядженні все необхідне обладнання для швидкого і якісного монтажу рекламної вивіски. Це значно скорочує час виконання робіт.
 • Залучення промислових альпіністів дозволяє істотно заощадити кошти замовника, так як не потрібно замовляти для цих цілей спеціальні автовишки, будівельні ліси, які необхідні звичайним монтажникам.
 • Великий досвід на ринку промислового альпінізму.
 • Доступні ціни на всі послуги.

Таким чином, мінімальна витрата технічного обладнання та людських ресурсів перетворює промисловий альпінізм в найбільш ефективний спосіб встановлення рекламних конструкцій. Замовляючи в нашій компанії монтаж зовнішньої реклами, можна бути впевненим у високій якості надання послуги, що приверне нових клієнтів, а також в можливості заощадити на її ціні. Ми займаємося установкою зовнішньої реклами по всій країні. Наші професіонали за короткий час виконають всі поставлені перед ними завдання з урахуванням побажань замовника.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.