Название
Материал
Количество сторон
Цена
Хром
Баннер
1-сторонний1000 грн.
Хром
Баннер
2-сторонний
1300 грн.
Т-образный
ПВХ
1-сторонний
1500 грн.
Т-образный
Композит
1-сторонний
1800 грн.
Л-образный
ПВХ
1-сторонний
1750 грн.
Л-образный
ПВХ
2-сторонний2100 грн.
Л-образный
Композит
1-сторонний
2000 грн.
Л-образный
Композит
2-сторонний
2500 грн.

Штендери купити в Києві

Рекламний штендер – зручне переносне виріб, який призначений для представлення продукту або послуги. Особливості пристосування: мобільність, компактність, невелика вага, проста конструкція, яка робить продукцію схильної до модифікацій і змін. В основному, встановлюється на тротуарах у вуличних місцях, тому штендер придбав ще одну назву – мимоход. Придатний для внутрішнього і зовнішнього застосування. Найчастіше на ньому вказується назва магазину або продукту, логотип і стрілка-покажчик, яка направляє потенційних клієнтів до певного місця.

Штендери в Києві – вироби виносного типу. Їх легко переміщати і переставляти, а в кінці робочого дня пристосування просто заноситься всередину приміщення. Під час дощу або негоди ви зможете просто занести його всередину і таким чином захистити від атмосферного впливу. Такі вивіски – популярний вид реклами, який використовують багато підприємців для просування продукції.

Виготовлення штендерів в Києві

Конструкція виробу – це проста форма, яка нагадує плакат, закріплений на стійкій основі. Основні складові частини: металевий каркас і оцинковане полотно, яке виступає в якості основи для розміщення рекламного оголошення. Виготовляється воно шляхом зварювальних робіт, закріплюються основні елементи, які і формують каркас. Метал затирається і обробляється. Одночасно з цим фахівці компанії-виробника займаються обробкою зображення: забирається зернистість і пікселі, налаштовується яскравість і контрастність, додаються додаткові елементи (опис, емблеми).

Малюнок друкується на самоклеючій плівці оракал, яка покривається спеціальним гелем проти тріщин, захищаючи малюнок від впливу навколишнього середовища. Для відображення використовуються якісні чорнило, які не змиваються під впливом вологи і не вигоряють на сонці.

Чому варто купити штендер в Києві?

Головна мета, чому варто замовити штендер в Києві – це викликати зацікавленість у відвідувачів і звернути їх увагу. Рекламна конструкція відмінно справляється з цим завданням, так як дієвість такого способу представлення товару дорівнює 85%. Штендери викликають зацікавленість у цільової аудиторії і пропонують відвідати, наприклад, магазин.

До того ж, це бюджетний спосіб реклами, особливо якщо ви підприємець в невеликому місті. З ним легко працювати і не потрібно морочитися з приводу стійкості до атмосферних явищ. У разі дощу конструкція легко збирається і переміщається. Навіть якщо полотно і потрапило під дощ – не страшно, адже захисний шар на оракале захистить зображення від патьоків і вигорання.

Розмір штендера підбирається в залежності від побажань клієнта. Товщина малюнка не перевищує декількох міліметрів, після чого покривається захисною невидимою плівкою. Хочете нагадати про себе або представити послугу або продукцію? Тоді зверніть увагу на цей спосіб реклами.

Де купити штендер в Києві?

Maximum print пропонує великий вибір штендерів різних розмірів на будь-який смак. У каталозі представлені різноманітні варіанти. Крім цього, компанія займається виготовленням індивідуальних замовлень з металу, який підбирається замовником. Ціна штендера безпосередньо залежить від його розмірів і матеріалу виготовлення.

Компанія професійно підходить до справи і пропонує клієнтам вигідні умови співпраці: лояльну вартість, швидке виконання замовлення, постійний контакт з замовниками, якість готового виробу і швидку доставку по країні. При правильній експлуатації продукція прослужить вам більше двох років.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.