Рекламні конструкції Рекламні конструкції являють собою досить широке поняття, яке включає в себе різноманітні типи зовнішньої реклами. Всі вони мають на увазі етапи створення проекту, виготовлення та монтування. Дані конструкції встановлюються на вулицях і площах міст, в районах скупчення людей, вздовж пожвавлених магістралей. За типом установки вони можуть бути мобільними, підвісними, даховими. Залежно від місця установки, діляться на зовнішні і внутрішні.

Їх можна розділити на наступні види:

  • Рекламні конструкції великого формату, відокремлено розміщення. До таких належать білборди, стели, вказівники. Знайшли широке застосування в рекламному бізнесі.
  • Рекламні конструкції зі світловими елементами. До даної категорії відносяться світлові короби, лайтбокси, вивіски, що працюють на неоновому або світлодіодному освітленні. Світлодіодні вивіски найбільш популярні, на сьогоднішній день. У денний час вони привертають увагу оточуючих свої дизайном і специфічним наповненням або сюжетом. Вечірньої пори вони перетворюються в яскраві об’єкти, що виділяються на загальному тлі навколишнього простору. Не помітити їх в темряві просто неможливо.
  • Стенди з інформацією. У більшості випадків, встановлюються всередині приміщень, іноді можуть розміщуватися неподалік від входу. Їх відмінна риса від видів реклами полягає в тому, що вони несуть корисну і конкретну інформацію для потенційного клієнта.
  • Розміщення реклами на транспорті. Брендування транспортних засобів є ефективним методом реклами, завдяки якому можна охопити широку цільову аудиторію. Примітно і ефектно оформлений трамвай або автобус не зможе залишити байдужим нікого. При цьому вартість виготовлення такої реклами досить невелика. Основні витрати йдуть на оплату послуг рекламного майданчика у вигляді транспортного засобу.
  • Козирки та навіси. Дані рекламні конструкції поєднують в собі функціональність і рекламну складову. Вони захищають вхід в будівлю від опадів і можуть бути частиною вивіски.

Описані види рекламних конструкцій є не повний перелік всіх сучасних технологій в цій галузі. Деякі вироби важко віднести до якої-небудь окремої категорії. Вони створюються за індивідуальним, унікальним проектом і можуть поєднувати в собі елементи різних типів. Форма і спосіб розміщення залежить від побажань замовника.

Все ці види сучасних рекламних технологій – лише невелика частина того, що існує на ринку. На практиці зустрічаються вироби, які складно віднести до якоїсь однієї конкретної категорії. Вони створюються за окремим, унікальним проектом. А їх форма повністю залежить від побажання замовника і місця розміщення.

Рекламні конструкції виготовлення є профільною діяльністю компанії «Maximum». Ми пропонуємо замовниками всі види даних виробів: прес-воли, ростові фігури, банери, штендери та інші. Рекламні конструкції в Києві найкраще замовляти у нас.

Представник компанії, за заявкою замовника, виїде на місце, де передбачається розмістити рекламу. Після цього створюється проект конструкції, з урахуванням всіх вимог і побажань клієнта, а також з урахуванням специфіки об’єкта. На наступному етапі, замовнику пропонуються на вибір кілька варіантів дизайну макета. Остаточно затверджений макет передається у виробництво. В процесі виготовлення ми використовуємо виключно якісні та ергономічні матеріали. На завершення, конструкція транспортується на об’єкт замовника, де здійснюється її монтаж.

Купити рекламні конструкції у нас буде вигідним рішенням, оскільки ціна на дану послугу від компанії «Maximum» найкраща з представлених на ринку. Всі роботи виконуються нами в термін, надається гарантійне обслуговування.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.