Як застосовуються листівки
Вони відносяться до категорії малоформатної рекламної друку, і покликані зацікавити кінцевого споживача в пропоновані товари або послуги. Це оптимальна реклама при мінімальному бюджеті, що дозволяє масово залучати покупців:

  • в торгових центрах;
  • на вулицях і площах;
  • зупинках громадського транспорту;
  • поштові ящики;
  • виходах з метро.

Такі листівки можуть поширювати на касах торгового закладу і розповідати потенційним покупцям про перспективи придбання того чи іншого виду товарів, майбутні акції або бонусних програмах. Листівки, як і флаєра, можуть бути купоном для придбання деяких видів товарів або надання послуг. Чим важливіше подію, описану в листівці, тим більше повинні бути її розміри.

Листівки можуть бути з ламінуванням:

  • глянсовою;
  • матовою.

Все залежить від смаків і уподобань замовника, його фінансової спроможності. Це додасть їм більш привабливий зовнішній вигляд, а також збільшить термін служби. Для незначних бюджетів актуально виробництво листівок на офсетному папері.

Наші фахівці розроблять макет, узгодять його з замовником і виготовлять потрібне листівок в Києві за привабливою і вигідною ціною.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.