Широкоформатний друк в Києві від Printmaximum

Широкоформатний друк використовується для виготовлення розтяжок, банерів, плакатів та інших конструкцій зовнішньої реклами. Друк здійснюється виключно на рулонних матеріалах: вініловій плівці, сітці, банерній тканині. Вони відрізняються великими розмірами, міцністю і стійкістю до погодних умов і зовнішніх подразників. Цифровий широкоформатний друк – це можливість надати інформацію про власний продукт або послугу для зовнішньої аудиторії і проведення рекламної кампанії.

Що собою являє продукція, віддрукована таким методом: це зображення високої якості, яке нанесено на рулонний папір, плівку або інший матеріал, і придатна для просування. Широкоформатний друк в Києві розділяється на два напрямки по сфері застосування виробничої продукції: для зовнішнього та інтер’єрного вистави. Кожна з них має свої особливості і друкується на плоттерах різної ширини.

Поліграфія: широкоформатний друк інтер’єрного типу

Характерна особливість способу відображення малюнка в тому, що на нього дивляться з невеликої відстані, так що для комфортного перегляду зображення повинно бути невеликим і максимально чітким. У цьому випадку використовується дозвіл від 720 до 2880 крапок на дюйм. Це дозволяє купувати виробу якісний і привабливий зовнішній вигляд. Також при роботі використовуються якісні матеріали (фарби), які дозволяють уникнути неприємного запаху. В результаті постер виходить яскравим і нешкідливим для здоров’я.

Завдяки перерахованим характеристикам готовий виріб придатне для використання в таких цілях: як елемент оформлення стендів для презентацій і виставок, в якості бази для репродукції картин і фотографій, які використовуються при декоруванні, у вигляді шпалер і натяжних елементів оформлення, як POS – матеріали (плакати, графіки, ростові фігури). Широкоформатний друк в Києві інтер’єрного типу грунтується на тісній співпраці з замовником.

Зовнішній широкоформатний друк

Виготовлення банерів грунтується на тому, що плакат повинен виднітися здалека, відповідно їх розміри можуть перевищувати кілька метрів. Деталі в такому способі не особливо важливі, головне – цілісний образ, тому з роздільною здатністю від 150 до 360 точок на дюйм. Зовнішня широкоформатний друк, ціна якої формується від типу і розміру зображення, здійснюється на матеріалах, які повинні бути стійкими до впливу навколишнього середовища. Особливість в тому, що технологія грунтується на особливому підході до зносостійкості і розміщення поза приміщенням.

Сфери застосування методу: виготовлення масштабних і складних банерних конструкцій, обклеювання транспорту і білбордів, оформлення вітрин магазинів. Одна з особливостей послуги – використання матеріалів підвищеної міцності, які витримають вплив вітру, дощу, снігу і сонця. Залежно від місця розташування підбирається тип закріплення банера на основі. </ P

Широкоформатний друк в Києві: ціна і умови

Компанія Maximum print надає послугу широкоформатного друку термінового типу. Фахівці займаються повним веденням проекту, обробкою зображенням, підбором способу друку. Вам потрібно буде тільки поділитися ідеєю з майстрами, а далі фахівці займуться відтворенням в оперативному порядку.

Робота над замовленням передбачає використання якісних матеріалів, високотехнологічних пристроїв та індивідуального підходу до кожного проекту. Майстри запропонують вам підходяще творче рішення, швидке виконання, доступну вартість і результативний кінцевий варіант.

Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.