КоличествоЛитойЛаминированныйБаннерная сеткаЛюверсПропайка
до 1 м.кв.200грн./м2
200 грн./м2
200 грн./м2
2грн/шт
25грн/пм.
от 20 м.кв.150 грн./м2
140 грн./м2
175 грн./м2
2грн/шт
25грн/пм.
от 100 м.кв.договорнаядоговорнаядоговорнаядоговорнаядоговорная

 

Друк на пластиці і ПВХ

Цифровий друк на пластику – одна з останніх і сучасних розробок в області широкомасштабної друку. Попит на послугу зростає з кожним днем, тому що це універсальний спосіб оформлення виставок, презентацій, торгових залів, закладів, житлових і офісних приміщень. Фотодрук на ПВХ поступово витісняє інші види повноколірного друку. Причинами цього є: 100-процентна захист від вологи і сонця, стійкість і яскравість ультрафіолетових чорнила, можливість створення рельєфних і візерункових зображень.

Широкоформатний друк на пластику найбільш затребувана в рекламній сфері. Вона відкрила нові можливості впливу на потенційних покупців: створення яскравих вивісок, покажчиків, штендерів, пластикових табличок, які привертають увагу цільової аудиторії. Також тепер кожен зможе оформити кімнату або весь будинок у власній стилістиці, адже декор на ПВХ зараз в тренді. Завдяки різним видам пластику Maximum print займається створенням зображень на глянсовою, матовою, прозорою і спіненої основі.

Рекламна продукція в Україні широко затребувана бізнесом для залучення трафіку цільової аудиторії і зростання фінансової ефективності діяльності. Компанії використовують всілякі матеріали і засоби, в тому числі друк на ПВХ плівці для того, щоб зробити популярними і впізнаваними логотип, бренд, продукцію і послуги.

Сучасні високотехнологічні процеси виробництва зробили можливими реалізацію найнеймовірніших дизайнерських ідей. Використовувані для формування зображень кольорові фарби і чорнило нетоксичні (не містять розчинник). Вони зберігають насиченість, яскравість не один рік при впливі несприятливих факторів.

Твердий листової ПВХ пластик будь-якого кольору є довговічним міцним екологічно безпечним матеріалом товщиною 2-4 мм. Готові вироби на його основі є розміщувати як для інтер’єрного, так і зовнішнього оформлення офісів, житлових приміщень, для створення зовнішньої реклами.

Друк на пластику в Києві: технологія виготовлення

Робота з матеріалом грунтується на використанні професійного принтера і спеціальних УФ чорнила. Технологія досить трудомістка, так що довіряти її краще професіоналам. ПВХ – міцний матеріал, який стійкий до деформацій (не ламається і не починає кришитися). Перед початком виробництва зовнішньої реклами або елементів декору основа перевіряється і очищається. Це робить її безпечною для здоров’я і навколишнього середовища.

Особлива увага приділяється отпечативанія малюнка. Замовник самостійно визначає розміри інформаційного поля, поверхні і кількість листового матеріалу (одна чи кілька). Друк по пластику здійснюється незалежно від розміру зображення, так як воно може варіюватися від декількох сантиметрів до метрових картинок. Прямий друк дозволяє позбутися від такої проблеми, як здуття малюнка від впливу вологи або повітря, так як виріб в результаті залишається цілісним навіть після тривалої експлуатації.

Пластикові рулони і листи, в тому числі широкоформатні, допускають використання спеціальних фарб. Сталий до вигоряння і стирання зображення при друку на пластиці ПВХ створюється після попередньої підготовки матеріалу (очищення від пилу, знежирення, обробка складом підвищує адгезію фарби з поверхнею).

Потім наносяться УФ-чорнило. Вони закріплюються із застосуванням обладнання – флексо, офсетного, цифрового. Барвник швидко твердне, створюючи непрозорі повнокольорові / монохромні картинки (малюнки, написи, фотозображення і ін.). Для надійного закріплення контенту обов’язково застосовується ультрафіолетова сушка барвника.

Широко використовується спінений ПВХ, що має збільшену товщину. Він перед застосуванням розправляється, виключаючи появу складок і зморшок. На будь-яких структурах формується достатній шар фарби, яка не вбирається в поверхню.

Друк на пластику: ціна і переваги

Експлуатаційні характеристики готового виробу перевершують всі очікування. Основні плюси друку фото на пластиці: стійкість до впливу хімічних речовин, миючих засобів, кислот і розчинників; не вигоряє при впливі прямих сонячних променів; не реагує на механічні дії; тривалий термін експлуатації. Використання ультрафіолетових чорнила дозволяє друкувати зображення, яскравість і чіткість якого нагадує фотографію. Незалежно від того, замовили ви зовнішню рекламу або малюнок для внутрішнього оформлення приміщення, дозвіл зображення буде становить 1440 dpi.

Крім того, що пластик стійкий до впливу навколишнього середовища, це ще і економічний спосіб реалізації ідей замовника. Вартість друку в Україні залежить виключно від розміру вироби. Maximum print НЕ накручує ціну, так як вихідні матеріали закуповуються безпосередньо у виробників.

Одна з основних переваг пластика на основі полівінілхлориду – відсутність обмежень щодо колірних і дизайнерських рішень. Іншими плюсами використання ПВХ панелей в Кі

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.