Професійний монтаж і демонтаж реклами в Києві

Зовнішня реклама видна пішоходам, пасажирам, автомобілістам, охоплює велику кількість населення. Тому такі рекламні інструменти, як білборди, навіть незважаючи на інтенсивний розвиток інтернет-реклами, як і раніше цікаві та привабливі. Щоб текст був видний і зрозумілий, а текст читався з першого погляду, щити повинні бути правильно встановлені, під потрібним кутом. У багатьох випадках вони розташовані на великій висоті, тому роботи по монтажу або демонтажу, виконують промислові альпіністи.

До інструментів зовнішньої реклами відносять:

  • банери;
  • об’ємні літери;
  • білборди;
  • вивіски;
  • щити, і інші конструкції.

У деяких випадках вони встановлюються за допомогою спеціальної техніки, оснащеної підйомними механізмами. В інших випадках, наприклад, на стіні будинку, роботи по монтажу і демонтажу виконують професіонали.

Встановлена ​​реклама повинна регулярно обслуговуватися, так як агресивне середовище і атмосферні опади можуть заподіяти їй шкоду, змити написи або пошкодити їх:

  • мити щити і банери;
  • ремонтувати білборди;
  • замінювати окремі блоки;
  • демонтувати рекламу.

З цим завданням справляються наші промислові альпіністи, на високому якісному рівні і відповідно до вимог техніки безпеки.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.