Модульні картини в Києві – наймодніше оформлення інтер’єру! Всім, хто бажає оригінально і ефектно оформити свій інтер’єр, ми рекомендуємо купити модульні картини в Україні. На вибір в каталозі запропоновано концептуальні твори молодих і відомих художників, а також репродукції на замовлення.

Модульні картини на полотні як актуальний тренд

Хоча сьогодні багато хто навіть не знають про таку модною новинку, однак ідея модульної живопису з’явилася ще в середньовіччі. Це був часом єдиний спосіб виконати зображення на великій площі, а також при бажанні перевозити його, проводячи простий демонтаж і наступний монтаж. Сучасні модульні картини в Києві відрізняються рядом факторів:

 • Замість цілісного полотна на стіні висить кілька розрізнених, причому в найбільш ексцентричних положеннях;
 • Кожен сюжет в такій подачі виглядає динамічно, примушуючи глядача придивлятися, як ніби дивишся через вікно;
 • Для покупця є виконати на замовлення репродукцію будь-якого відомого твору, і воно буде виглядати дуже ефектно;
 • Комплект полотен органічно вписується в самі різні інтер’єри.

Модний тренд швидко став популярним, і у нас можна модульні картини купити в Україні на кращих умовах. Різноманіття сюжетів вражає уяву, і це просто дивно, як вони доповнюють стиль інтер’єру.

Вибір тем для зображень

Модульні картини недорого продаються, якщо мова йде про типовий репродукції. Готові роботи пропонуються в каталогах нашої компанії на сайті, також їх можна бачити на меблевих виставках. Технологія широкоформатного друку дозволяє виконувати твір великих форматів з точною передачею кольору, і, якщо знадобиться, з високою роздільною здатністю. Так виходять фотошпалери.

Зображення нарізається на блоки різних форм, частіше це прямокутник, хоча функціонал плоттера не обмежує фантазії дизайнерів. І клієнт може вибрати будь-який фасон, із запропонованих в готовому переліку. За бажанням користувача наш співробітник складе розкладку з будь-якого зразку на комп’ютері. Що замовляють наші покупці найчастіше:

 • Фотографії видів природи, курортів, водойм;
 • Квіти в японському стилі, інші східні сюжети;
 • Репродукції знаменитих картин з числа найвідоміших;
 • Дитячі малюнки (можна надати свою картинку);
 • Великі твори в стилі космічної фантастики;
 • Чорно-біла графіка з міськими пейзажами;
 • Пори року, пейзажі з заходами, гори.

Ціна на модульні картини залежить від кількості елементів збірки, площі зображення, типу підкладки, складності нарізки. Найбільш популярними, ефектними і економічними є постановки з прямокутних блоків. Це найпоширеніший варіант. Однак елементи можуть бути також трапецієподібними, овальними або хвилеподібними. Плавні вигини виконати складніше, тому це вплине на вартість продукту.

Свіжа подача надає динамічності інтер’єру. Вона відмінно комбінується з мінімалізмом або приміщенням в стилі хай-тек. Деякі користувачі роблять картинки своїми руками в домашніх умовах із звичайних фотошпалер і картону, але це не може зрівнятися з передачею кольору сучасного плоттера, і навряд чи повторить якість робіт на спеціальному полотні.

Модульні картини купити в Києві можна через нашу компанію. Цех оснащений самим передовим друкованим устаткуванням, готовий продукт випускають і монтують на стіну професійні слюсарі. Для того, щоб підібрати краще зображення на стіну, запросіть професійного дизайнера (можна замовити візит спеціаліста у нас). Це допоможе ідеально підкреслити стиль додати виразності кімнаті, офісу або залу в кафе. Наш магазин працює з доставкою.

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.