Швидке виготовлення рекламних хенгери в Києві

Хенгери – спеціальна табличка з надписом, яка вішається на ручку дверей. Один з найпопулярніших хенгери має напис – “Не турбувати”. Така табличка знайшла широке застосування в готелях і готелях.

Існує три види хенгери:

  • побутові;
  • рекламні;
  • інформативні.

Використання хенгери в рекламі є відмінним варіантом, щоб просунути свою компанію або бренд. Хенгери існують не тільки для дверей, але і для пляшок, вішалок, власників книг і т.д.

Хенгери від компанії Maximum

Якщо вам потрібен хенгери для реклами, то можете замовити його в нашій компанії Maximum. Ми пропонуємо широкий вибір хенгери на будь-який смак і колір:

  • Нестандартні. Нудні і одноманітні флаєри є дуже неефективним. Саме тому наша компанія намагається створювати тільки яскраві і барвисті хенгери, які сподобаються всім.
  • Контакт. Люди навряд чи відреагує на хенгери, просто висить на дверній ручці, тому ми створюємо тільки креативні і забавні хенгери, які обов’язково захочеться розглянути ближче.
  • Альтернатива. Ми намагаємося створювати такі хенгери, які обов’язково зацікавлять людей. Наприклад, напишемо на них анекдот, жарт або намалюємо забавну картинку.

Гарантуємо швидке і якісне виконання роботи за оптимальною ціною. З нетерпінням чекаємо на ваші замовлень!

Переваги роботи з нами
Інші послуги, які можуть вас зацікавити:
Заказать просчёт

Оставьте заявку и менеджер свяжется с Вами в течение часа!
Пожалуйста, прежде чем оставить заявку, ознакомьтесь с требованиями к макетам, чтобы мы могли быстрее выполнить ваш заказ.

Загрузить файлы (максимум 3, каждый не более 25МБ. Если файлы превышают данный размер - необходимо загрузить их на файлообменник и прикрепить ссылку на скачивание в комментарий):Обратная связь

Замовити прорахунок

Залиште заявку і менеджер зв'яжеться з Вами протягом години!
Будь ласка, перш ніж залишити заявку, ознайомтеся з вимогами до макетів , щоб ми могли швидше виконати ваше замовлення.

Завантажити файли (максимум 3, кожен не більше 25Мб. Якщо файли перевищують даний розмір - необхідно завантажити їх на файлообмінник і прикріпити посилання на скачування в коментар):Зворотний дзвінок

Оставьте свои контакты и мы вышлем вам наше специальное предложение.

Залиште свої контакти і ми надішлемо вам нашу спеціальну пропозицію.